Koszyk (1 ...jest pusty)

Wyszukiwanie ZaawansowaneRecenzjeUtwórz KontoZaloguj sięWalutyPolish  
Kategorie
Promocje
Współczesne rytmy
Współczesne rytmy

150.00zl
120.00zl
Regulamin i Licencja

MUZYKADLAFIRM to muzyka z licencją do publicznego odtwarzania- MUZYKA DLA RESTAURACJI, SKLEPU, FIRMY, RADIA, TELEWIZJI bez opłat dla ZAIKS, STOART i ZPAV.

Zgodnie z obowiązującym Prawem Autorskim w Polsce każde publiczne odtworzenie muzyki związane jest z opłatami dla kilku organizacji – ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV.

Przez publiczne odtwarzanie, rozumie się każda muzykę słyszaną w miejscu publicznym. Założono, że każde publiczne odtwarzanie muzyki zwiększa przychody w handlu, gastronomii i innych rodzajach działalności, a więc w zyskach tych powinni uczestniczyć także autorzy- ZAIKS, wykonawcy- STOART i producenci- ZPAV.

Kupując utwory muzyczne w naszym sklepie otrzymują Państwo licencje na publiczne odtwarzanie naszych utworów wolną od opłat ZAIKS-u, STOART-u i ZPAV-u.

Za licencję płacą Państwo tylko raz przez co koszty odtwarzania muzyki lub jej wykorzystywania w innych celach zgodnych z licencją są nieporównywalnie mniejsze.

Produkty objęte Licencją A lub B to utwory znajdujące się na płytach:

Składanka, Complete Album , Dance & Trance
Background and On-Hold Music 1, Background and On-Hold Music 3
Contemporary Themes, Ambient Themes


Regulamin muzykadlafirm.pl


Wlaścicielem sklepu internetowego www.muzykadlafirm.pl jest firma
PHU GREEN, ul.Zeylanda 3 60-808 Poznań, NIP: 782-169-08-02 (zwany dalej Licecjodawcą).
1.Licencjobiorcą mogą stać się podmioty prowadzące działalność gospodarczą na terytorium Polski.
2.Licencjobiorca jest zobowiązany do wypełnienia formularza zgodnego ze stanem faktycznym, oraz do nie udostepniania danych dostepowych osobom trzecim.
3.Licecjodawca zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia bez podania przyczyny.
4.Wszystkie ceny towarów są cenami brutto (zawierają podatekVAT).
5.Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
6.Licencjonowany produkt jest przesyłany na wskazany w formularzu zamówienia adres.
7.Koszt przesyłki pokrywa Licencjodawca.
8.Licencjodawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen licencji znajdujących się w ofercie.
9.Licencjodawca dostarczy Licencjobiorcy produkt licencjonowany w terminie do 21 dni licząc od dnia wpływu wynagrodzenia na konto Licencjodawcy .W razie przedłużenia się terminu dostarczenia zostanie o tym fakcie poinformowany Licencjobiorca.
10.Preferowaną formą zapłaty jest przelew na konto bankowe. Możliwa jest płatność za pomocą karty kredytowej bez dodatkowej opłaty.
11.Licencjodawca nie gwarantuje, że licencjonowany produkt będzie odpowiedni do określonego celu założonego przez Licencjobiorcę. Licencjobiorcy nie przysługuje z tego powodu zwrot poniesionych środków pieniężnych.
12.Dane osobowe uzyskane od licencjobiorcy są poufne i nie będa ujawniane osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".
13.Licencjobiorca rejestrując się wyraża zgodę na otrzymywanie przesyłek mailingowych o charakterze reklamowym. Można z nich zrezygnować poprzez kontakt droga mailowa z Licencjodawca
14.Złożenie zamówienia licencji na www.muzykadlafirm.pl jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień tego regulaminu i treścią licencji poniżej zamieszczonych.
15.Wszelkie spory rozstrzygać będzie sąd właściwy rzeczowo dla siedziby Licecjodawcy.

Podstawową licencją jest licencja A , jeżeli życza sobie Państwo licencję B proszę to zaznaczyć podczas składania zamówienia.
Treść Licencji A Tutaj
Treść Licencji B Tutaj


Pliki są zapisane w formacie pdf jeżeli nie możesz ich otworzyć należy zainstalować Adobe Reader
Kontynuuj